Vyšetření prostřednictvím vzdáleného připojení není jen nouzovou možností. Je řada informací, které potvrzují, že zejména úvodní konzultace má větší léčebný dopad než srovnávané běžné vyšetření nebo psychoterapie, může také překonat strach z kontaktu, úzkost v čekárně apod. Současný technický stav umožňuje spojení psychiatra s klientem mnoha způsoby. Krom obvyklých telefonátů nebo emailů, patří k jednoduchým možnostem videokonference. Naše kontakty jsou na stránce Kontakt a Ordinační hodiny.

 

Pokud máte o tuto formu péče zájem, pošleme vám instrukce pro připojení, případně pro založení uživatelského účtu u poskytovatele služby. Instrukce a založení je zdarma. Na vhodný termín je nezbytné se objednat, abychom byli dostupní a zajistili zcela diskrétní prostředí bez rušivých vlivů v soukromí.

 

Pokud chcete vyšetření hrazené vaší zdravotní pojišťovnou, budeme potřebovat vaše údaje – předem jméno, rodné číslo, úplnou adresu – následně ověřené kartičkou pojištěnce během hovoru.

 

Při požadavku na anonymní hovor vám zašleme bankovní spojení a variabilní symbol. Po připsání kreditu na náš účet můžeme začít službu poskytovat.

 

Prostudujte si také další možnosti naší péče.